Hostel Deco powstał po to, by atmosfera Krakowa towarzyszyła Ci również w czasie, gdy po wędrówkach ulicami tego magicznego miasta udajesz się na spoczynek. Hostel Deco stworzyliśmy, bo kochamy to miasto i chcemy, byś także Ty je pokochał.

Miejsce zainspirowane harmonią i pięknem, gdzie relaks ciała i umysłu łączy sie w jedno. Urządzając wnętrza gabinetu kosmetycznego chcieliśmy stworzyć atmosferę luksusu, dzięki któremu Nasi klienci poczują się naprawdę wyjątkowo. Stworzyć miejsce pełne energii, przyjazne i przepełnione niepowtarzalnym klimatem.

Sara Damm...taniec orientalny napotkałam nieoczekiwanie. Stał się pasją, sposobem bycia, ale i pracą. Zaczęłam tańczyć, występować, prowadzić kursy i warsztaty przekazując moją fascynację i umiejętności związane z tańcem arabskim.

Meli-Melo Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet, jak sama nazwa wskazuje, tworzona jest przez kobiety i dla kobiet. Misją jest stworzenie pozytywnego miejsca z pozytywną energią, w którym każda kobieta będzie mogła znaleźć kawałek świata tylko dla siebie.

Energica to jedyny fitness z basenem w centrum Krakowa. 600 m2 powierzchni, różnorodne zajęcia i wykwalifikowani instruktorzy...

Specjalizujemy się w potrawach oryginalnej kuchni włoskiej. Nasz szef oraz kucharze mają wieloletnie doświadczenie, które zdobywali w dobrych włoskich restauracjach i pizzeriach. Wnętrze restauracji zaprojektowano w niepowtarzalnym stylu, który nawiązuje do klimatu Podgórza.

Home & Travel jest firmą rodzinną, działającą na rynku usług turystycznych od 2002 roku. Naszą domeną jest tworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych w swej atmosferze obiektów noclegowych. Swoimi działaniami zmierzamy do zaspakajania potrzeb zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych.

FEMMALIUM MED SPA to miejsce, gdzie medycyna wspomaga piękno, a nowoczesne technologie służą ludzkiemu ciału - to kompleksowe, profesjonalne, skuteczne i bezpieczne zabiegi w oparciu o sprzęt z certyfikatami medycznymi, wykwalifikowany personel i specjalnie wyselekcjonowane, ekskluzywne marki kosmetyczne. Femmalium łączy w sobie kameralną atmosferę gdzie możesz delektować się magią chwili w specjalnie zaprojektowanym wnętrzu opartym o nowoczesny design najlepszych projektantów wzornictwa przemysłowego.